PZSP w Olszance,    49 - 332 Olszanka 94,     woj. opolskie,     tel. (77)4129717,     e-mail: zs_olszanka@wodip.opole.pl,    fax (77)4129602

 Strona główna PZSP


 Aktualności
 Pasowanie
 Sprzątanie świata
 Andrzejki
 Mikołajki
 Wycieczki
 Jasełka
 Święto ziemniaka
 Dzień Babci
 Bal karnawałowy
 Olimpiada
 Dzień Ziemi
 Dzień Bibliotekarza
 Dzień Matki
 Dzień Dziecka
 Wiosna
 Wielkanoc

 Inne wydarzenia
 Absolwenci

 Karta zgłoszenia

 Archiwum

 

 

 

PRZEDSZKOLAKI SPRZĄTAJĄ ŚWIAT

 

WRZESIEŃ 2012

 

 

Dnia 14 września 2012 r. wszystkie dzieci z Publicznego Przedszkola w Olszance wzięły udział w akcji Sprzątania Świata. Wyruszyliśmy zaopatrzeni w rękawiczki i duże worki na śmieci aby posprzątać teren w najbliższym nam otoczeniu. Do pracy dzieci przystąpiły z wielkim zapałem, a było co zbierać. Na koniec pełne worki wyrzuciliśmy do kontenera na śmieci i zadowoleni z dobrze wykonanej pracy z uśmiechem na twarzy wróciliśmy do przedszkola.

opracowała: Anna Adamowicz

album fotografii
wyk. Anna Adamowicz


 

 

wrzesień 2010

17 września Publiczne Przedszkole w Olszance uczestniczyło w akcji " Sprzątanie świata".  

Zaopatrzeni w worki na śmieci i rękawice wyruszyliśmy w teren wokół przedszkola. W tym roku razem z grupą starszą wyruszyły również maluszki. Wszystkie dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem. Każdy chciał zebrać jak najwięcej śmieci. Po skończonej akcji dzieci były
z siebie bardzo zadowolone oraz z dumą i satysfakcją wyrzucały pełne worki do kontenerów.

FOTKI

Autor tekstu: Pani Anna Adamowicz

 

 

 

wrzesień 2009

FOTKI

 

Tegoroczna edycja akcji została przeprowadzona w dniach 19–21 września 2008 roku   i przebiegała pod hasłem „Ziemia w Twoich rękach”. Począwszy od 1994 roku  w Polsce patronem i koordynatorem akcji  jest Fundacja Nasza Ziemia.

W piątek 19 września 2008 roku Przedszkole Publiczne w Olszance  również aktywnie uczestniczyło w akcji "Sprzątanie świata."

Wyposażeni w rękawice i worki wyruszyliśmy oczyszczać okolice przedszkola. Przedszkolaki pracowały z wielkim zaangażowaniem chcąc zebrać jak największą ilość śmieci. Podczas spaceru toczyły się rozmowy dotyczące zanieczyszczenia środowiska i skutków niewłaściwego dysponowania odpadami przez ludzi.

Po zakończonej akcji przedszkolaki były z siebie bardzo dumne i obiecały że będą zawsze troszczyć się o Ziemię.

 

pozostałe zdjęcia obejrzysz klikając tutaj